LOGO_kazdy_dom_full_size

Fundacja KAŻDY DOM jest chrześcijańską fundacją, założoną 2021 roku (kontynuuje działaność Fundacji Dobra Nowina w Domu założonej w 2013 roku). Jesteśmy partnerem międzynarodowej organizacji, założonej 1946 roku w Kanadzie, działąjącej dziś pod nazwą „Every Home for Christ” (Każdy Dom dla Chrystusa). Naszą misją jest dotarcie do każdego domu w Polsce z Dobrą Nowiną o Panu Jezusie.

WSPÓŁPRACA I POMOC W EWANGELIZACJI:

  • jako Fundacja jesteśmy wstanie wesprzeć działania ewangelizacyjne w każdym mieście w Polsce, projektujemy i drukujemy materiały ewangelizacyjne całkowicie za darmo. Możesz skorzystać z naszych projektów albo przygotować go sam lub z naszą pomocą a my wydrukujemy go dla Ciebie i dostarczymy pod wskazany adres. (więcej w zakładce ZAMÓW)
  • zachęcamy do zamówienia darmowych książek, którymi w czasie prowadzonych działań ewangelizacyjnych możesz podzielić się z ludźmi którzy jeszcze nie poznali Jezusa.

CELE:

  • pomoc w odkryciu celu i sensu życia w osobie Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa,
  • współpraca z kościołami/społecznościami – wspieranie lokalnych inicjatyw ewangelizacyjnych; tworzenie i przekazywanie darmowych materiałów ewangelizacyjnych.

MARZENIA:

  • aby każdy dom w Polsce, mógł otrzymać Ewangelię przynajmniej w postaci traktatu ewangelizacyjnego,
  • aby każdy Polak, mógł chociaż raz spotkać w życiu prawdziwego chrześcijanina żyjącego według Ewangelii,
  • aby ludzie odrodzeni w Chrystusie rozumieli misyjne potrzeby naszego kraju i sami chcieli je zaspokajać.

NASZ ZESPÓŁ:

MICHAEL i ŻANETA

Michael

Michael Trzcionkowski jest Dyrektorem fundacji „Każdy Dom”( wcześniej „Dobra Nowina w Domu”). Wspólnie z żoną Żanetą angażują się w działalność fundacji od 2013 roku która powstała z inicjatywy misji Every...

Więcej...

Hubert

Hubert

Od 2019 roku sprawuję funkcję kierownika ds. misji w Fundacji Każdy Dom. Odpowiadam za druk, kształt oraz jakość materiałów ewangelizacyjnych. Bardzo cenię sobie rozwój i innowację, które staram się wdrażać...

Więcej...

ASIA

Asia

Pracuję w fundacji od samego początku jej powstawania. Zajmuję się projektowaniem strony graficznej social mediów i materiałów ewangelizacyjnych. Dbam o estetykę oraz kształt naszych projektów.

Więcej...

Sabina

Sabina

Od kilku lat angażuję się w działania Fundacji jako pracownik biurowy. Zajmuję się zamówieniami ulotek oraz odpowiedziami na materiały ewangelizacyjne. Pakuję paczki i dbam o ich odpowiednie i punktualne dostarczenie....

Więcej...